Jesteś tutaj: Spółdzielnie Uczniowskie > Konkursy / Olimpiady
Opublikowano: 2018-09-04 18:21:12
W czerwcu br. przedstawiciele Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej uczestniczyli w podsumowaniu: III Edycji Konkursów dla Szkolnych Kas Oszczędnościowych, dla których rachunki prowadzone są przez Krakowski Bank Spółdzielczy oraz krajowego etapu konkursów Programu TalentowiSKO realizowanego przez Bank Polskiej Spółdzielczości w Warszawie.
Opublikowano: 2016-09-27 06:48:16
Po wakacjach Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy wróciła do tarnowskich szkół, gdzie kontynuuje realizację projektu „Spółdzielnie uczniowskie – młodzi na start” na zlecenie Urzędu Miasta Tarnowa.
Opublikowano: 2016-05-05 07:59:49
Agencja Rozwoju i Promocji Spółdzielczości Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy na zlecenie Urzędu Miasta Tarnowa rozpoczęła realizację projektu „Spółdzielnie uczniowskie – młodzi na start”. Jego celem jest promocja spółdzielczości uczniowskiej w Tarnowie, zainspirowanie powstania i założenie spółdzielni uczniowskich w szkołach ponadgimnazjalnych oraz budowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodzieży szkolnej.
Opublikowano: 2016-05-06 07:44:10
Fundacja Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej w imieniu Agencji Rozwoju i Promocji Spółdzielczości Związku Lustracyjnego Spółdzielni Pracy przekazuje zaproszenie do udziału w projekcie „Spółdzielnie uczniowskie – młodzi na start”. Projekt kierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych miasta Tarnowa. Jego uczestnicy będą mieli okazję przygotować się do założenia i prowadzenia spółdzielni uczniowskiej oraz otrzymaja wsparcie merytoryczne od ekspertów i praktyków w tej dziedzinie
Opublikowano: 2016-05-26 09:09:32
Gminny Ośrodek Kultury w Lubomi organizuje drugą edycję Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Nasz spółdzielczy bohater”. Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów a szczególnie tych, którzy związani są ze spółdzielczością uczniowską. Celem naszego konkursu jest promowanie wśród młodzieży ideałów spółdzielczości wynikających z chrześcijańskiej miłości bliźniego – współpracy, solidarności, samoorganizacji, działalności społeczno-gospodarczej opartej na zasadach etycznych. Zachęcamy wszystkie zainteresowane szkoły i spółdzielnie uczniowskie w całym kraju do przystąpienia do tego konkursu!