Jesteś tutaj: Szkolne Kasy Oszczędności > Konkursy
Opublikowano: 2024-06-15 06:56:30
W dniu 6 czerwca br. miała miejsce uroczysta gala podczas, której wręczono nagrody dla laureatów konkursu „Jak bezpiecznie, nowocześnie i mądrze oszczędzać w interesie swoim i planety - moja nowa wizja SKO".
Opublikowano: 2024-06-03 07:32:03

Krakowski Bank Spółdzielczy i Fundacja Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej z przyjemnością informuje o wynikach Konkursu dla Dzieci – członków Szkolnych Kas Oszczędnościowych pod tytułem "Jak bezpiecznie, nowocześnie i mądrze oszczędzać w interesie swoim i planety - moja nowa wizja SKO".
Do konkursu zostało zgłoszonych 160 prac plastycznych wykonanych przez uczniów z 20 szkół podstawowych, w których działa Szkolna Kasa Oszczędnościowa, a rachunek dla niej prowadzony jest przez Krakowski Bank Spółdzielczy.

Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli organizatorów po wnikliwej ocenie prac wyłoniła następujących laureatów konkursu:

nagroda główna - Ksawery Zaręba (Szkoła Podstawowa w Janowicach),
wyróżnienie - Wiktoria Kulinowska (Zespół Szkolno Przedszkolny w Jastrzębiej),
wyróżnienie - Julian Stachura (Oddział Przedszkolny przy Zespole Szkół w Szczurowej),
wyróżnienie - Anita Fudyma (Zespół Szkolno Przedszkolny w Ciężkowicach).

Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów!

Nagrodzone prace:
Nagroda główna - Ksawery Zaręba

Wyróżnienie - Wiktoria Kulinowska

Wyróżnienie - Julian Stachura

Wyróżnienie - Anita Fudyma

   
Opublikowano: 2024-01-02 07:26:14

Uczniów - członków Szkolnych Kas Oszczędnościowych zapraszamy do udziału w konkursie pod tytułem „Jak bezpiecznie, nowocześnie i mądrze oszczędzać w interesie swoim i planety - moja nowa wizja SKO".

W Konkursie mogą brać udział prace plastyczne przygotowane przez uczniów Szkoły należącej do Szkolnej Kasy Oszczędnościowej, dla której rachunek prowadzony jest przez Krakowski Bank Spółdzielczy. Termin nadsyłania zgłoszeń aplikacji konkursowych upływa z końcem dnia 26 marca 2024 roku. Szczegółowe warunki konkursu określone są w Regulaminie Konkursu.

Konkurs organizowany jest przez Krakowski Bank Spółdzielczy i Fundację Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

 

   
Opublikowano: 2023-06-12 10:30:11
Krakowski Bank Spółdzielczy i Fundacja Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej z przyjemnością informuje o wynikach Konkursu dla Dzieci – członków Szkolnych Kas Oszczędnościowych na przygotowanie projektu okolicznościowej monety lub banknotu, projektu karty płatniczej z logo banku lub hasła promującego 125 lat działalności Krakowskiego Banku Spółdzielczego.
Opublikowano: 2023-03-13 23:27:09
Zapraszamy do udziału w konkursie dla uczniów – członków Szkolnych Kas Oszczędnościowych na przygotowanie projektu okolicznościowej monety lub banknotu, projektu karty płatniczej z logo banku lub hasła promującego 125 lat działalności Krakowskiego Banku Spółdzielczego.