Jesteś tutaj: Szkolne Kasy Oszczędności > Konkursy
Opublikowano: 2024-01-02 07:26:14

Uczniów - członków Szkolnych Kas Oszczędnościowych zapraszamy do udziału w konkursie pod tytułem „Jak bezpiecznie, nowocześnie i mądrze oszczędzać w interesie swoim i planety - moja nowa wizja SKO".

W Konkursie mogą brać udział prace plastyczne przygotowane przez uczniów Szkoły należącej do Szkolnej Kasy Oszczędnościowej, dla której rachunek prowadzony jest przez Krakowski Bank Spółdzielczy. Termin nadsyłania zgłoszeń aplikacji konkursowych upływa z końcem dnia 26 marca 2024 roku. Szczegółowe warunki konkursu określone są w Regulaminie Konkursu.

Konkurs organizowany jest przez Krakowski Bank Spółdzielczy i Fundację Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

 

   
Opublikowano: 2023-06-12 10:30:11
Krakowski Bank Spółdzielczy i Fundacja Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej z przyjemnością informuje o wynikach Konkursu dla Dzieci – członków Szkolnych Kas Oszczędnościowych na przygotowanie projektu okolicznościowej monety lub banknotu, projektu karty płatniczej z logo banku lub hasła promującego 125 lat działalności Krakowskiego Banku Spółdzielczego.
Opublikowano: 2023-03-13 23:27:09
Zapraszamy do udziału w konkursie dla uczniów – członków Szkolnych Kas Oszczędnościowych na przygotowanie projektu okolicznościowej monety lub banknotu, projektu karty płatniczej z logo banku lub hasła promującego 125 lat działalności Krakowskiego Banku Spółdzielczego.
Opublikowano: 2022-06-15 08:29:47
W imieniu Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej, Krakowskiego Banku Spółdzielczego i Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej, reprezentowanego przez Fundację Gospodarki i Administracji Publicznej - organizatorów Ogólnopolskiego konkursu dla Spółdzielni Uczniowskich i Szkolnych Kas Oszczędnościowych na przygotowanie scenariusza akcji promocyjnej „Przystąp do Spółdzielni Uczniowskiej i/lub SKO” miło nam poinformować o jego wynikach.
Opublikowano: 2016-06-14 06:57:07
Trzecia Edycja Programu TalentowiSKO została zakończona. W dniu 8 czerwca 2016 roku w Warszawie miało miejsce posiedzenie Komisji, w której pracach uczestniczyła przedstawicielka Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej. Do Konkursu przystąpiło prawie 350 szkół z całej Polski.