Jesteś tutaj: O Fundacji > Działania
Opublikowano: 2016-04-10 19:45:05
Na zaproszenie Wojewódzkiej Rady Spółdzielni Uczniowskich w Katowicach w naradzie  instruktorów z województwa śląskiego wzięła udział  Pani Zofia Węgrzyniak członek Zarządu Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej (FRSU) w Krakowie oraz Pan Władysław Kołoczek wiceprezes FRSU.
Celem spotkania było przekazanie informacji o stanie i działalności spółdzielni uczniowskich na dzień 31.12.2015 roku w województwie  śląskim. Szczegółowe sprawozdanie  na ten temat zebranym przedstawiła Przewodnicząca Wojewódzkiej Rady Spółdzielni Uczniowskich w Katowicach Pani Maria Jeziorowska. W swoim wystąpieniu dokonała jednocześnie analizy osiągnięć SU w roku 2015 i zapoznała z wnioskami. Na spotkaniu mówiono także o planach i wyzwaniach, które stoją przed spółdzielniami uczniowskimi i instruktorami w bieżącym roku kalendarzowym.
Aktualne informacje dotyczące środowiska spółdzielni uczniowskich  przedstawił  Pan Władysław Kołoczek wiceprezes Zarządu FRSU. Między innymi mówił o planowanych obchodach 25-lecia Fundacji Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej oraz wakacyjnym kursie dla opiekunów i instruktorów  spółdzielni uczniowskich.
Życząc sobie wzajemnie spokojnych i wesołych Świat Wielkiej Nocy zakończono naradę.