Jesteś tutaj: Spółdzielnie Uczniowskie > Kongresy, Sejmiki, Spotkania
Opublikowano: 2016-06-13 16:39:16
IV Ostrołęckie Spotkania Spółdzielcze odbyły się w niedzielę, 5 czerwca w parku miejskim. Honorowy patronat nad imprezą objął prezydent Ostrołęki, Janusz Kotowski. Tej imprezie towarzyszył jubileusz PSS Społem Ostrołęka, na który przybyli  m.in. przedstawiciele centralnych władz spółdzielczych, Krajowego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Spożywców „Społem” oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych spółdzielni, współpracujących firm, samorządowcy i przyjaciele, sympatycy,pracownicy i członkowie spółdzielni.
Wśród zaproszonych gości znalazła się także Prezes Fundacji Spółdzielczosci Uczniowskiej Anna Bulka, która  wręczyła Puchar dla Spółdzielni Uczniowskiej Ekonomik oraz przyznane na wniosek Spółdzielni Uczniowskich „Ekonomik” i Spółdzielni Uczniowskiej „Company” z Ostrołęki tytuły „Przyjaciel Spółdzielczości Uczniowskiej” Kazimierzowi Parszewskiemu, Wiktorowi Bednarczykowi i Dariuszowi Bralskiemu.  Spółdzielnia PSS Społem Ostrołęka została wyróżniona też nadawanym przez Spółdzielnię Uczniowską Ekonomik w Ostrołęce „Kagankiem Oświaty Kurpiowskiej”, który z rąk młodzieży odebrał Prezes Spółdzielni Wiktor Bednarczyk.
Tradycją się już stało, że Ostrołęckich Spotkania Spółdzielcze odwiedzają całe rodziny i mile spędzają niedzielne popołudnie. Nie dziwi to, bo organizatorzy festynu bardzo dbają , aby każdy z uczestników wśród licznych atrakcji znalazł coś dla siebie oraz poznał spółdzielnie działające na terenie Ostrołęki. Były występy artystyczne lokalnych grup i zespołów, przedszkolaków i uczniów z ostrołęckich placówek, pokazy sportów walki, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji.
Organizatorzy żegnając gości zapraszali równocześnie  na kolejny jubileuszowy piknik
w 2017 roku.