Jesteś tutaj: Spółdzielnie Uczniowskie > Szkolenia
Opublikowano: 2015-05-09 14:49:15

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym kursie na instruktora spółdzielni uczniowskich realizowanym w dniach 7 - 10 lipca 2015 r. w Raciechowicach (województwo małopolskie).

Kurs ma na celu przygotować uczestników do pełnienia roli instruktora spółdzielni uczniowskich na obszarze danego województwa. Dostarczona wiedza pozwoli promować idee spółdzielcze w środowisku szkolnym, wspierać powstawanie i rozwój spółdzielni uczniowskich oraz ich opiekunów na terenie województwa, uczestniczyć w budowaniu i pracach struktur spółdzielni uczniowskich. Zakres kursu będzie obejmował całokształt zagadnień dotyczących działania spółdzielni uczniowskich, a także przygotowania dzieci i młodzieży do odnalezienia się w życiu dorosłym i pobudzenia w nich chęci do budowania i wzmacniania postaw przedsiębiorczych i obywatelskich.

Kurs ten jest finansowany ze środków Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach projektu "Spółdzielczość uczniowska jako instrument wzmacniania postaw przedsiębiorczych i obywatelskich wśród młodzieży". Liderem projektu jest Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy a partnerami Fundacja Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej i Gmina Raciechowice.

Pełną treść zaproszenia oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie Państwo w załączeniu.

 

Joanna Brzozowska - Wabik
Członek Zarządu, Kierownik Agencji Rozwoju
i Promocji Spółdzielczości
Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy
ul. Malborska 65; 30-646 Kraków
tel./fax.: 012/ 265-73-90